خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در شهرآرا

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در شهرآرا

تعمیر آبگرمکن در شهرآرا و تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

آبگرمکن دیواری

از آنجا که درصد زیادی از انرژی مصرفی در ساختمان های مسکونی صرف تهیه آب گرم مصرفی می شود، انتخاب آبگرمکن اهمیت زیادی پیدا می کند، بنابراین باید آن را آگاهانه محاسبه و انتخاب کرد. ظرفیت آبگرمکن ها به تعداد نفرات یا نوع وسایل بهداشتی بستگی دارد.

محل نصب آبگرمکن

آبگرمکن های گازی دیواری را معمولا روی دیوار آشپزخانه و در ارتفاع مناسبی نصب می کنند. فاصله محل نصب آبگرمکن تا سرویس های بهداشتی ساختمان نباید زیاد باشد. زیرا باعث افزایش مصرف گاز و آب می شود.

در محل نصب آبگرمکن وجود دودکش با قطر مناسب و همچنین لوله های آب سرد و آب گرم و گاز با قطر و ارتفاع مناسب ضروری است.

اصول انتخاب محل نصب آبگرمکن

انتخاب محل نصب آبگرمکن می بایست دارای اصولی باشد و بر حسب شرایط تغییر کند.

  • نصب وسایل گازسوز پرمصرف مانند آبگرمکن در واحدهای مسکونی و غیرمسکونی که مساحت آن ها کمتر از ۶۰ متر مربع باشد ممنوع است. مگر آن که هوای مورد نیاز جهت احتراق گاز مصرفی آن ها از طریق دریچه دائمی که مستقیماً به هوای آزاد راه دارد تامین گردد.
  • در بالای محل نصب ابگرمکن دودکشی با حداقل قطر ۱۵۰ میلیمتر تعبیه شده باشد.
  • دارای لوله ی آب سرد و آب گرم با حداقل قطر ۱۵ میلیمتر و لوله گاز با قطر مناسب باشد. لوله کشی گاز باید مورد تایید قرار گرفته شده باشد همانطور که در جدول قبل در مشاهده گردید، حداکثر طول لوله آب گرمبین آبگرمکن و دورترین شیر آب گرم مصرفی ۲ تا ۱۰ متر است.
  • در زیر آبگرمکن هیچ وسیله گازسوز و گرمازایی نباید قرار داشته باشد. به عبارت دیگر آبگرمکن نباید در بالای اجاق گاز، فرو یا سماور نصب شود حداقلفاصله افقی آبگرمکن از وسایل گرمازا ۴۰  سانتیمتر است.
  • در شهرهای سردسیر برای حفاظت آبگرمکن در برابر یخ زدگی می باید. آبگرمکن در داخل ساختمان نصب شود و از نصب آن در بالکن، حیاط و فضاهای باز دیگر خودداری شود. نصب آبگرمکن در حمام، رختکن حمام، اتاق خواب و کلیه محل هایی که هوا در آن جریان ندارد، ممنوع و بسیار خطرناک است.

 

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *