خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در سید خندان

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در سید خندان

تعمیر آبگرمکن در سید خندان یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در شمال تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

انواع آبگرمکن

آبگرمکن دستگاهی است که غالبا جهت گرم کردن آب در واحد های مسکونی و اداری مورد استفاده قرار می گیرد و شامل انواع مختلفی می باشد. آبگرمکن ها بر حسب نوع کاربری و انرژی مصرفی به انواع مختلفی تقسیم می شوند. در ادامه به منظور آشنایی شما با انواع این دستگاه به چند نوع از آبگرمکن اشاره شده و سعی شده توضیح مختصری در مورد هر کدام ذکر شود.

آبگرمکن گاز فوری

یکی از معایب این نوع آبگرمکن ها، قطع شعله بلافاصله پس از بستن شیر آب گرم می باشد. در صورت بستن شیر آب گرم شعله قطع شده و آب سرد خواهد شد، البته شعله پیلوت همچنان روشن است.

آبگرمکن الکتریکی

این آبگرمکن آلودگی نفت و گاز ندارد. آبگرمکن های الکتریکی ساده ترین و همچنین سالم ترین (کمترین میزان آلودگی) نوع آبگرمکن ها هستند، البته اگر برق ارزان در اختیار ما باشد. هرگاه دما به میزان مورد نیاز رسید، ترموستات جریان الکتریکی را قطع می کند. در آبگرمکن برقی، دمای آب با یک ترموستات کنترل می شود. چنانچه دمای آب از حد مطلوب بالا تر رود، المنت خاموش شده و چنانچه دمای آب از حد مطلوب پایین تر بیاید، المنت روشن می شود.  این بدان معناست که در کل ساعات شبانه روز و بسته به مصرف آب، از برق استفاده می شود.

آبگرمکن کویلی

در آبگرمکن کویلی، زمانی که آب به دمای مورد نیاز رسید، پمپ، جریان آب را قطع می کند. در صورت نیاز مجدد به آب گرم، ترموستات پمپ را به کار می اندازد و مراحل دوباره تکرار می شود.

 

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

  • تعمیر آبگرمکن شمال تهران
  • تعمیر آبگرمکن غرب تهران
  • تعمیر آبگرمکن شرق تهران
  • تعمیر آبگرمکن جنوب تهران

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *