خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در سعدی

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در سعدی

تعمیر آبگرمکن در سعدی یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

عیب‌یابی مشعل آبگرمکن

علاوه بر مواردی که به آنها اشاره شد یکی دیگر از مشکلات شناخته شده که در آبگرمکن‌های دیواری مشاهده می‌شود وجود عیب و ایراد در مشعل آبگرمکن است. مشکلات مربوط به مشعل آبگرمکن خود موارد متعددی را در بر می‌گیرند. از جمله رایج‌ترین آنها می توان به عدم جرقه زدن مشعل آبگرمکن اشاره کرد. مشکلی که خود می‌تواند دلایل گوناگونی داشته باشد. بی‌شک اصلی‌ترین دلیل وجود این مشکل آسیب دیدن سیستم جرقه‌زن آبگرمکن دیواری است. برای عیب‌یابی این مشکل می‌توان اتصالات مربوط به سیستم جرقه‌زن آبگرمکن دیواری را مورد بررسی قرار داد و در صورت وجود قطعی در آنها عیب و ایرادشان را برطرف ساخت.

آب داغ نمی ماند

آیا در حین حمام کردن آب سرد می شود؟ اگر آبگرمکن بتواند آب را به اندازه کافی داغ کند نباید در هنگام مصرف آب سرد شود. برای عیب یابی آبگرمکن اول تنظیم درجه حرارت را بررسی کنید. شاید دمای آب از حد معمول کمتر بوده یا به طور کلی برای استفاده در زمستان دما کم باشد. کار ساده ای پیچ تنظیم درجه حرارت را کمی بیشتر کرده و چند لحظه صبر کنید. با باز کردن شیر آب دما و داغی را بررسی کنید.

اگر آب گرم در لوله جریان دارد، پس مشکل از همین قسمت بوده ولی اگر با تنظیم درجه حرارت نیز با کمبود اب داغ مواجه شدید، شاید وقت آن رسیده که یک آبگرمکن بزرگتر تهیه کنید. هزینه تعمیر آبگرمکن را صرفه جویی کرده و یک دستگاه با توان بیشتر تهیه کنید.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *