خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در سازمان برنامه

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در سازمان برنامه

تعمیر آبگرمکن در سازمان برنامه یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

تعمیر آبگرمکن برقی با تعویض المنت خراب

 

برای تعمیر آبگرمکن برقی آب را از مخزن خالی کنید. سپس المنت قدیمی را با آچار اکولایزر باز کنید. با یک پیچ گوشتی اتصالات لازم را باز کنید. سپس المنت جدید را به بخاری و سیم های مربوطه وصل کنید و دور اتصالات را عایق کنید. برای عوض کردن المنت خراب اول مخزن آبگرمکن را تخلیه کنید مطمئن شوید برقی در جریان بدنه آبگرمکن نیست. شیر آب گرم آشپزخانه را باز کنید. سپس با استفاده از شلنگ و وصل کردن به شیر تخلیه آب مخزن را خالی نمایید. المنت خراب را جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا جدا شود.

اگر بعد از چرخاندن المنت خراب هنوز گیر کرده با استفاده از چکش آن را جدا کنید. سپس المنت جدید را با آچار سفت نمایید و سیم ها را وصل کنید. قبل از عوض کردن قطعات، سوپاپ تخلیه را ببندید و مخزن را پر کنید. اگر بعد از تمام مراحل بالا باز آبگرمکن به درستی کار نکرد ترموستات را چک کنید. آزمایش سالم بودن ترموستات کمی پیچیده است پیشنهاد می کنیم  بجای بررسی ترموستات خراب یک نو جایگزین کنید. نصب ترموستات جدید آسان است فقط لازم است سیم ها را از ترموستات قدیمی به جدید وصل نمایید.

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

گیره سوسماری را به پیچ وصل کنید. سپس روی هر پیچی این گیره سوسماری را وصل کنید اگر دستگاه کلمپ آمپر متر روشن شود یعنی سالم است و در صورت خراب بودن دستگاه روشن نمی شود. این آزمایش را بر روی هر ترمینال انجام دهید تا مطمئن شوید همه قطعات متصل به مخزن درست کار می کنند. اگر هر دو اتصال سالم بود باید آب گرم شود ولی اگر هنوز شما آب گرم ندارید دکمه را روی قطع دما بالا بگذارید. این دکمه بالای ترموستات قرار گرفته است. شاید با فشار دادن دکمه قرمز مشکل حل شود. در صورتی که رفع نشد به قسمت های که گرما تولید می کند مانند المنت و .. مراجعه نمایید.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *