خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در دروس

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در دروس

تعمیر آبگرمکن در دروس یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

هواگیری آبگرمکن

تذکر

اجزای باز شده را به ترتیبی که باز نموده اید برروی میز کار قرار دهید. آب گرمکن را در محل خود قرار داده و پس از اتصال لوله رابط دودکش به آب گرمکن، لوله های آب سرد و آب گرم و لوله گاز را به آب گرم کن متصل کنید. شیرهای تغذیه آب سرد و گاز را باز کنید و آبگرمکن را روشن کنید. پس از مثبت بودن روند کار آب گرمکن را خاموش کرده و شیرهای تغذیه آب سرد و گاز را ببندید.

اصول باز و بسته کردن رویه، کلاهک تعدیل و صفحه پشتی

تعمیر آبگرمکن در تهران:برای باز کردن رویه دستگاه ابتدا دسته تنظیم را درآورده سپس پیچی را که در زیر دسته تنظیم گاز است باز می نماییم و رویه دستگاه را به طرف خود کشیده تا گیره های پایین رویه آزاد شود و بعد آن را به سمت بالا فشار می دهیم تا از محل خود خارج شود و برای نصب مجدد رویه به ترتیب عکس عمل می نماییم.

برای باز کردن کلاهک تعدیل بعد از برداشتن رویه ابتدا دو عدد پیچ روی کلاهک را شل نموده و گیره های اتصال به مبدل را باز می کنند سپس کلاهک را به سمت بالا فشار می دهند تا از روی پیج ها خارج شود. هدف از خارج نمودن کلاهک تمیز کردن داخل آن می باشد که به کمک یک پارچه و فرچه سیمی کاملا تمیز انجام می شود.

مبدل گرمایی

مطابق شکل زیر مبدل گرمایی شامل یک کویل مسی و تعداد زیادی پره (فین) می باشد. پره ها سطح تبادل گرمایی را افزایش می دهند و موجب افزایش انتقال گرما می شوند. مبدل گرمایی دارای یک لوله ورودی با سردنده ۲/۱ یک لوله خروجی با سردنده ۲/۱ می باشد. آب سرد پس از گذشتن از رگولاتور آب وارد مبدل گرمایی می شود. پس از گرم شدن از مبدل خارج شده به سیستم لوله کشی آب گرم مصرفی وارد می شود.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *