خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در دارآباد

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در دارآباد

تعمیر آبگرمکن دیواری در دارآباد یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد. مجموعه تاسیاتی بدادم برس برای رفاه حال همشهریان عزیز در محله دارآباد این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است که می تواند برای تمام محله های شمال شهر تهران به سرعت و با بهترین کیفیت و اجرت کم ارائه شود.

آبگرمکن وسیله ای است که همه ما با نام آن آشنا هستیم و همچنین اطلاعاتی در مورد آن داریم. آبگرمکن همان طور که از نامش پیداست، وسیله‌ای است برای گرم‌کردن آب که از این آب گرم شده در مصارف خانگی اغلب برای شستن پوشاک و ظروف، استحمام، غذاپزی و گرم کردن محیط منزل استفاده می‌شود. در مصارف صنعتی اغلب از آب‌گرم‌کن‌هایی استفاده می‌شود که قدرت تولید بخار بسیار داغ را داشته باشند.

منبع تولید انرژی بسته به نوع آبگرمکن متفاوت است. در مصارف صنعتی اغلب از آبگرم‌کن‌هایی استفاده می‌شود که توان تولید بخار فوق داغ را داشته باشد. آبگرمکن از جمله وسایلی ست که به منظور تهیه آب گرم منازل تهیه می شود. این وسیله در واقع به منظور راحتی و آسایش خانواده تامین می گردد و چنانچه اصول ایمنی در کارکردن با آن رعایت نشود می تواند خطر ساز و فاجعه آفرین باشد.

 

نکات ایمنی درمورد آبگرمکن ها

در مورد هر وسیله می بایست به یک سری نکات ایمنی توجه شود. در مورد آبگرمکن هم باید به یک سری نکات ایمنی توجه شود.

  • لازم است تقریبا هر ۳ ماه یک بار شیر های فشار شکن یا سوپاپ اطمینان را به صورت دستی فعال کرده تا رسوبات موجود در مسیر برطرف شده و از صحت عمل آن مطمئن شویم.
  • از سلامت ترموکوپل و سیستم حرارتی مطمئن شوید. برای این منظور باید درجه را به شماره بالا برده در صورت روشن شدن مشخص می شود که سیستم سالم است و بالعکس آن باید سیستم قطع گردد.
  • کلیه دیگ های بخار منبع آبگرمکن و منبع پکیج باید مجهز به شیرهای خودکار یک طرفه باشند. تا ورود آب به مخزن امکان پذیر بوده و خروج آب امکان پذیر نباشد.
  • تمامی نکات ایمنی و استاندارد ملی برای لوازم گاز سوز باید در خصوص آبگرمکن رعایت شود.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

لازم به توضیح است که ما جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر آبگرمکن شمال تهران
  • تعمیر آبگرمکن غرب تهران
  • تعمیر آبگرمکن شرق تهران
  • تعمیر آبگرمکن جنوب تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

تلفن های تماس تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *