خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در حکیمیه

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در حکیمیه

برای منطقه شمال شرق از جمله محله حکیمیه مجموعه بدادم برس خدمات خود را اعم از نصب و تعمیر آبگرمکن در حکیمیه را به ساکنین ارائه می دهد.

تلفن های تماس تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

آبگرمکن ها مانند دستگاه های دیگر احتیاج به سرویس و سرویس های دوره ای دارند. ایراداتی در دستگاه ممکن است پیش بیاید که به اختصاربه شما توضیح می دهیم. در مواقعی شما دستگاه را روشن می کنید ولی دستگاه زمانی که جرقه زن فعال می شود روشن نمی شود. در این مورد حتما باید شیر گاز را نسبت به باز یا بسته بودن چک کنید. در صورتی که شیر باز باشد احتمالا مشکل از شیر گازی می باشد. که در این صورت جهت رفع ایراد حتما باید با متخصص این کار تماس بگیرید.

در بعضی موارد دستگاه به خوبی کارش را انجام می دهد. ولی فشار آب مصرفی کم می شود . این مشکل معمولا مربوط به مبدل میباشد. با توجه به رسوب آبی که با گرم شدن درداخل مبدل رخ می دهد . این رسوبات در داخل لوله های مسی انباشته می شود و مسیر جریان  آب را در داخل مبدل ضعیف می کند به همین دلیل مقدار آبی که از شیر خارج می شود کم می شود . جهت رفع این اشکال میبایست  مبدل باز شود و توسط اسید مخصوص شستشو شود. که این کار باید توسط متخصص این کار انجام شود.

تعمیر آبگرمکن در ازگل

ایراد بعدی که ممکن است برای دستگاه پیش آید این است که با باز کردن آب با توجه به فشار خروجی آب از شیر،دستگاه روشن نشود. همانطور که گفته شد داخل رگولاتور دیافراگمی وجود دارد. به مرور زمان ممکن است دیافراگم دچار پارگی شود . زمانی که دیافراگم پاره شود فشار آّب نمی‌تواند میله موجود در رگلاتور اب را به حرکت در آورد و دستگاه روشن نمی شود. که با تعویض دیافراگم مشکل حل می شود .

لازم به توضیح است که ما جهت رفاه حال هموطنان تعمیر آبگرمکن را به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن،به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

تلفن های تماس تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *