خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در جردن

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در جردن

تعمیر آبگرمکن در جردن یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

اتصال لوله گاز به آبگرمکن

۱) دهانه انتهایی لوله گاز آبگرمکن به یک شیر برنجی رفع گرد مجهز است تا امکان قطع و وصل جریان گاز را فراهم سازد. این شیر فقط گاز ورودی به آبگرمکن را کنترل می کند و نباید انشعاب دیگری از آن گرفته شود. ارتفاع این شیر از کف تمام شده در حدود ۱۲۰ سانتی متر است.

۲)برای اتصال شیر گاز به آبگرم کن از شیلنگ لاستیکی مخصوص همراه بابست فلزی استفاده می شود. اتصال شیلنگ به شیر گاز توسط سرشیلنگبرنجی انجام می گیرد و برای گاز بندی نمودن محل اتصال سر شیلنگ بهشیر از نوار تفلون استفاده می شود.

۳) پس از نصب شیلنگ، محل اتصال آن به شیر گاز وآبگرمکن را از نظرنشت گاز آزمایش می کنیم. برای نشت یابی باید از محلول آب و مایعصابون استفاده شود و استفاده از شعله کبریت غیر مجاز و خطرناکاست.

۴) در صورت وجود نشت گاز ابتدا باید برای رفع آن اقدام کنیم وسپسمجموعه را دوباره مورد آزمایش نشتیابی قرار دهیم.

تعمیر آبگرمکن دیواری در تهران

پیش از نصب آبگرمکن دیواری اصول نصب و راه اندازی فنی و ایمنی را که در دفترچه راهنمای آبگرمکن توسط کارخانه سازنده تهیه شده است، به طور دقیق مطالعه کنید. با مطالعه مقاله تعمیر آبگرمکن می توانید در کمترین زمان و بدون هیچ هزینه ای دستگاه مورد نظر خود را با هر مدل و نوعی تعمیر کنید.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *