خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در تهران نو

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در تهران نو

تعمیر آبگرمکن در تهران نو در مجموعه تاسیساتی بدادم برس جهت رفاه حال همشهریان می باشد، برای همشهریان عزیز در محله تهران نو خدمات خود را تحت عنوان تعمیر آبگرمکن در تهران نو را طراحی نموده ایم . البته تعمیر آبگرمکن در تهران نو یکی از خدمات بیشماری است که مجموعه تاسیساتی بدادم برس ارائه میکند.

تلفن های تماس تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

برای انتخاب و نصب آبگرمکن چه اصولی باید رعایت شود؟

محل نصب ابگرمکن گازی دیواری باید دارای شرایط زیر باشد:

الف) نصب وسایل گازسوز پرمصرف مانند آبگرمکن در واحدهای مسکونی و غیرمسکونی که مساحت آن ها کمتر از ۶۰ متر مربع باشد ممنوع است. مگر آن که هوای مورد نیاز جهت احتراق گاز مصرفی آن ها از طریق دریچه دائمی که مستقیماً به هوای آزاد راه دارد تامین گردد.

ب) دودکشی با حداقل قطر ۱۵۰ میلیمتر در بالای محل نصب ابگرمکن تعبیه شده باشد.

ب) آبگرمکن باید دارای سه  لوله ی آب سرد و آب گرم با حداقل قطر ۱۵ میلیمتر و لوله گاز با قطر مناسب باشد. لوله کشی گاز باید مورد تایید قرار گرفته شده باشد همانطور که در جدول قبل در مشاهده گردید، حداکثر طول لوله آب گرمبین آبگرمکن و دورترین شیر آب گرم مصرفی ۲ تا ۱۰ متر است.

ت) هیچ وسیله گازسوز و گرمازایی نباید در زیر آبگرمکن قرار داشته باشد. به عبارت دیگر آبگرمکن نباید در بالای اجاق گاز، فرو یا سماور نصب شود حداقلفاصله افقی آبگرمکن از وسایل گرمازا ۴۰  سانتیمتر است.

ث) در شهرهای سردسیر برای حفاظت آبگرمکن در برابر یخ زدگی می باید آبگرمکن در داخل ساختمان نصب شود و از نصب آن در بالکن، حیاط و فضاهای باز دیگر خودداری شود. نصب آبگرمکن در حمام، رختکن حمام، اتاق خواب و کلیه محل هایی که هوا در آن جریان ندارد، ممنوع و بسیار خطرناک است.

تعمیر آبگرمکن در امامزاده قاسم

در صورتی که شما عزیزان سوالات تخصصی تر دارید و یا نیاز به ارائه خدمات بیشتری در مورد این دستگاه داشتید می توانید با مراجعه به سایت ما سوالات خودتان را با کارشناسان ما مطرح کنید. کارشناسان ما در هفت روز هفته و طی ۲۴ ساعت شبانه روز جهت پاسخگویی و ارائه خدمات به شما عزیزان حاضر می باشند.

لازم به توضیح است که ما جهت رفاه حال هموطنان گرامی تعمیر آبگرمکن را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر آبگرمکن شمال تهران
  • تعمیر آبگرمکن غرب تهران
  • تعمیر آبگرمکن شرق تهران
  • تعمیر آبگرمکن جنوب تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عیب یابی و تعمیر آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن،به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید همچنین می توانید با شماره های ما که در زیر می باشد تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین ما، خود را به محل کار یا منزل شما جهت رفع مشکل برسانند.

تلفن های تماس تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *