خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در باغ فیض

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در باغ فیض

تعمیر آبگرمکن در باغ فیض یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

مبدل گرمایی

مبدل از بالا در زیر کلاهک تعدیل قرار دارد و توسط دو گیره فنری به کلاهک تعدیل وصل می گردد و از پایین به مجموعه رگولاتور و لوله آب گرم متصل می شود. در موقع باز و بسته کردن مبدل بایستی سردنده ۳ را به وسیله آچار مناسب گرفته سپس مهره را باز یا بسته می کنیم در غیر این صورت لوله دو پهن می شود.

راندمان با بازده گرمایی مبدل : گرمایی که توسط مشعل تولید می شود توسط مبدل گرمایی به آب جریانی داخل آن داده شود. گرمای جذب شده توسط آب کمتر از گرمای تولید شده توسط مشعل است هر چه مقدار گرمای جذب شده توسط آب بیشتر باشد اتلاف گرمایی کمتر است این مطلب با تعریف راندمان بیان می گردد.

گرمای تولید شده توسط مشعل / گرمای جذب شده توسط آب = راندمان مبدل

هرچه راندمان بیشتر باشد نشان می دهد که طراحی مبدل توسط سازنده بهتر بوده است. در زمان بهره برداری باید از پایین آمدن راندمان مبدل پیشگیری نمود. عواملی که باعث کاهش راندمان می شوند عبارت اند از:

– وجود دوده و گرد و خاک در سطح خارجی مبدل

– وجود رسوب در داخل لوله های مبدل

بنابراین:

– هر چند گاه یک بار باید به پاک کردن دوده، گرد و خاک و زنگ زدگی سطح خارجی اقدام نمود.

– هر چند گاه یک بار باید سطح داخلی مبدل گرمایی را رسوب زدایی نمود.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *