خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در الهیه

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در الهیه

مجموعه تاسیساتی بدادم برس، برای همشهریان عزیز در محله الهیه خدمات خود را تحت عنوان تعمیر آبگرمکن در الهیه ارائه میکند . البته تعمیر آبگرمکن در الهیه یکی از خدمات بیشماری است که مجموعه تاسیساتی بدادم برس ارائه میکند.

تلفن های تماس تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

آبگرمکن ها نیز جهت  نصب و محل قرارگیریشان استانداردهایی در آن میباست رعایت شود. ارتفاع تمام شده از کف محل قرارگیری یک متر و بیست حدودا باید باشد و از قسمتی که شیر نصب می شود تا قسمت زیرین دستگاه حداقل ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر باید فاصله باشد.

در مورد آبگرمکن هایی که دارای فن نیستند حتما باید نکات ایمنی را در مورد خروجی دودکش گاز انجام شود. اگر در مورد این خروجی و نوع دودکش ها سوالاتی داشته باشید می توانید به همین سایت مراجعه کنید.

 

تعمیر آبگرمکن در الهیه

آبگرمکن ها بر اساس ظرفیتشان انتخاب می شوند و مدل های مختلفی دارند که این دستگاه مدل جرقه زن است که با باز شدن مسیر آب دستگاه فرمان به جرقه زدن می دهد. شیر گازی دستور به باز شدن میدهد و شعله تشکیل می شود. در مرحله ی آخر یون است که شعله را می بیند و اجازه ادامه کار دستگاه را میدهد .

در صورتی که شما سوالات تخصصی تر و یا نیاز به خدمات در مورد این دستگاه داشتید می توانید با مراجعه به سایت ما به آدرس www.bedadamberes.irسوالات خودتان را با کارشناسان ما مطرح کنید. کارشناسان ما طی ۲۴ ساعت شبانه روز جهت پاسخگویی و ارائه خدمات به شما عزیزان حاضر می باشند.

لازم به توضیح است که ما جهت رفاه حال هموطنان تعمیر آبگرمکن را به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن،به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

تلفن های تماس تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *