خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در اقدسیه

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در اقدسیه

مجموعه تاسیساتی بدادم برس، برای همشهریان عزیز در محله اقدسیه خدمات خود را تحت عنوان تعمیر آبگرمکن در اقدسیه ارائه میکند . البته تعمیر آبگرمکن در اقدسیه یکی از خدمات بیشماری است که مجموعه تاسیساتی بدادم برس ارائه میکند.

تلفن های تماس تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

تمامی ساختمان ها از جمله خانه، محل کار، دفاتر اداری و … برای مصارف مختلف نیاز به آبگرمکن دارند، اما ممکن است به دلایل مختلف برای آبگرمکن ساختمان مشکل پیش بیاید و آب سرد باشد، در چنین مواقعی نیاز است شما با یک تعمیرکار آبگرمکن تماس بگیرید. آبگرمکن ها در انواع مختلفی تولید می شوند که با توجه به نیاز و تعداد نفرات خانوار می توانید آن را تهیه و نصب نمایید، اما اگر آبگرمکن شما به خوبی کار نمیکند، می توانید برای تعمیر آن با خدمت از ما تماس بگیرید. ما برای تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان b3115 ، تعمیر آبگرمکن بوتان b15  و هر نوع برندی ، تعمیرکار مربوط به خودش را به محل شما اعزام میکنیم .

این آبگرمکن که در فیلم مشاهده می کنید از نوع جرقه زن است. این آبگرمکن با باز کردن شیر شروع به جرقه زدن می کند و تشکیل شعله می دهد  و شروع به کار می کند. آبگرمکن های دیگری وجود دارند که دارای پیلوت شعله می باشند شعله ای تشکیل می شود و توسط آن شعله دستگاه روشن می شود. مزیت این دستگاه با آبگرمکن ها این است که بر اثر وزش باد امکان دارد در آبگرمکن هایی که دارای شمعک می باشند، خاموش شوند ولی در این دستگاه ها خاموش شدن دیگر در کار نیست. چون بعد از باز شدن شیر آب، شروع به جرقه زدن کرده و دستگاه روشن می شود.

تعمیر آبگرمکن در اقدسیه

درمورد نکات ایمنی این دستگاه اگر بخواهیم صحبت کنیم مخصوصا دستگاه هایی که دارای محفظه ی احتراق باز هستند مثل این دستگاه  باید در محیطی قرار بگیرند که  اکسیژن مصرفی و مورد لازم آن دستگاه را تامین کند و به راحتی به این دستگاه برسد و دستگاه شروع به کار کردن کند.در محیط هایی باید قرار بگیرند که فضای بسته نداشته باشند. دودکش آنها باید کاملا استاندارد باشد تا مشکلی برای ساکنین ایجاد نشود.

این دستگاه هم باز همانطور که گفتم به یک سری موارد از سرویس احتیاج دارد ، سرویس های دوره ای، سیستم ورودی گاز حتما باید چک شود که نشتی گاز نداشته باشیم.همانطور که گفتم مبدل با توجه به رسوبی که در آب شهری هست، باید جهت تمیز کردن کوئل مدنظر قرار بگیرد.

در صورتی که شما سوالات تخصصی تر و یا نیاز به خدمات در مورد این دستگاه داشتید می توانید با مراجعه به سایت ما به آدرس www.bedadamberes.irسوالات خودتان را با کارشناسان ما مطرح کنید. کارشناسان ما طی ۲۴ ساعت شبانه روز جهت پاسخگویی و ارائه خدمات به شما عزیزان حاضر می باشند.

لازم به توضیح است که ما جهت رفاه حال هموطنان تعمیر آبگرمکن را به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن،به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

تلفن های تماس تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *