خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در اشرفی اصفهانی

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در اشرفی اصفهانی

تعمیر آبگرمکن در اشرفی اصفهانی یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

ترموکوبل

حال اگر محل اتصال دو فلز را توسط شعله ای گرم کنیم بین دو سر دیگر ترموکوبل ولتاژی حدود ۲۰ میلی ولت تولید می شود. که توانایی تحریک سیم پیچ و باز کردن شیر مغناطیسی وسایل گاز سوز را در مدت ۲۰ ثانیه دارد در شکل زیر دو نمونه ترموکوپل مورد استفاده در آبگرمکن ها را مشاهده می کنید.

شمعک

شمعک در آبگرمکن دائماً روشن است تا به محض باز شدن مسیر گاز، مشعل را روشن کند. در بدنه رگولاتور گاز منفذی برای رساندن گاز به شمعک وجود دارد گاز خروجی از این منفذ توسط لوله های به نازل شمعک رسانیده می شود. در سر راه منفذ شمعک در رگولاتور، یک صافی برای جلوگیری از ورود ذرات احتمالی پیش بینی شده است. شکل زیر اجزا و سیستم شمعک را نشان می دهد.

شیر مغناطیسی

شیر مغناطیسی مسیر عبور گاز به مجموعه پیلوت و مشعل اصلی را باز یا بسته می کند. مهمترین نقش آن بستن مسیر عبور گاز در صورت خاموشی شمعک (پیلوت) می باشد.

شیر مغناطیسی به نوعی از شیر گفته می‌شود که عامل باز کننده مسیر جریان آن نیروی آهنربایی یا مغناطیسی باشد. از این نوع شیرها تقریباً در تمام وسایل گاز سوز برای باز و بسته کردن مسیر گاز استفاده می کنند. وقتی شعله شمعک ترموکوپل را گرم می کند. جریان الکتریکی ضعیفی حدود ۲۰ میلی ولت تولید می شود. جریان الکتریکی در سیم پیچ هسته آهنی آن را آهن ربا کردن میله و صفحه فلزی واشردار متصل به محور را جذب می کند و شیر مغناطیسی باز می شود و مسیر عبور گاز را باز می کند تا زمانی که شعله روشن است شیر مغناطیسی باز است و به محض خاموش شدن شعله شمعک جریان الکتریسیته قطع شده و نیروی فنر باعث می شود تا شیر مسیر گاز را ببندد ۳۰ تا ۳۵ ثانیه طول می کشد تا دریچه گاز بسته شود.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *