خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی آبگرمکن

تعمیر آبگرمکن در آرژانتین

تعمیر-آبگرمکن-شمال-تهران

تعمیر آبگرمکن در آرژانتین

تعمیر آبگرمکن در آرژانتین یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد که به منظور رفاه حال همشهریان عزیز در غرب تهران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

 

تلفن های تماس جهت تعمیر آبگرمکن

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نحوه و شرایط تبدیل گاز مایع به گاز شهری و بالعکس

پس از باز کردن بست نگهدارنده ترموکوپل و الکترود جرقه از بدنه، نازل شمعک را از محل اتصال، باز می کنیم.

مهره برنجی ترموکوپل را با آچار تخت مناسب از بدنه رگولاتور باز می کنیم.

پیچ های اتصال مشعل به مجرای اصلی خروج گاز را به وسیله پیچ گوشتی مناسب باز می کنیم . نازل های آبگرمکن روی این مجرای  چندراهه نصب شده است.

مشعل را از مجرای خروج گاز جدا می سازیم و به وسیله آچار تخت مناسب نازل ها را باز می کنیم .

نازل های جدید مشعل و پیلوت  را ابتدا با دست می بندیم و سپس آن ها را با آچار تخت مناسب در محل خود محکم می کنیم.

تمامی قطعاتی را که در مراحل پیش، از آبگرمکن جدا کرده ایم با دقت و برعکس مراحل باز کردن در جای خود نصب می کنیم.

اتصال لوله های آب سرد و آب گرم به آبگرمکن

۱) لوله آب سرد از قسمت پایین و سمت راست و لوله ی آب گرم از قسمت پایین و سمت چپ به محل های اتصال آبگرمکن متصل می شوند.

برای قطع و وصل کردن جریان آب آبگرمکن، از شیر ربع گرد استفاده می شود. این شیر به دهانه خروجی لوله ی آب سرد روی دیوار متصل می شود.

۲) برای اتصال لوله های آب برد، و آب گرم از لوله مسی مخصوص استفاده می شود. در موقع اتصال لوله، مسی به شیر و رگولاتور آب، آبگرمکن واشر لاستیکی به کار می رود.

۳) قبل از اتصال لوله مسی مخصوص به لوله آب گرم از اینچ استفاده می شود. این مغزی یک مغزی برنجی دارای دو سردنده کوتاه و بلند است که سردنده بلند آن بااستفاده از نوار تفلون به زانویی لوله آب گرم روی دیوار متصل می شود .

۴) برای اتصال لوله مسی به سردنده کوتاه مغزی برنجی و مغزی خروجی آبگرمکن مطابق شکل زیر عمل می کنیم، بدین صورت که مهره برنجی ۱/۲ اینچی واشر فلزی و واشر فیبری یا لاستیکی مخصوص را از روی قسمت صاف لوله مسی عبور می دهیم و سپس مهره های برنجی را در محل های اتصال محکم می کنیم.

۵) مهره های برنجی را ابتدا با دست و سپس با اچار تخت یا آچار فرانسه مناسب می بندیم. برای جلوگیری از پیچیده شدن لوله مسی حول محور لوله و د فرمه شدن (تغییر شکل) آن، از دو عدد آچار مطابق شکل زیر استفاده می کنیم .

۶) محل اتصال های انجام شده را پس از باز کردن شیر تغذیه از نظر آب بندی بودن بررسی کرده و در صورت وجود نشت، نسبت به رفع آن اقدام می کنند.

۷) اگر همراه آبگرمکن لوله مسی وجود نداشته باشد، می توان از شیلنگ های فشار قوی مخصوص و واشر مخصوص استفاده نمود.

تاسیسات-بدادم-برس

 

تاسیسات بدادم برس جهت رفاه حال هموطنان، خدمات تعمیر آبگرمکن را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده است که این مناطق عبارتند از

جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آبگرمکن از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، می توانید به سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل سکونت شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

 

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *