تعمیر لوله کشی آب و فاضلاب

تعمیرات لوله کشی ساختمان

نصب ، تعویض و تعمیرات لوله کشی ساختمان یکی دیگر از خدمات تاسیسات بدادم برس می باشد. تعمیرات لوله کشی ساختمان که توسط تکنسین های لوله کشی خبره انجام می شود از قبیل لوله کشی آب ، لوله کشی فاضلاب ، لوله کشی موتورخانه می باشد. این تعمیرات از مهم ترین دغدغه های ساکنین منازل مسکونی و شرکت ها به خصوص منازل ( یا شرکت های) با بافت فرسوده و قدیمی ساخت می باشد.  

از مهم ترین دلایل نیاز به تعمیرات لوله کشی ساختمان و یا تعویض آن ها عبارت است از: پوسیدگی لوله ها ، لوله کشی غیر اصولی ، عدم عایق بندی مناسب لوله ها ،  یخ زدگی  لوله ها ، استهلاک لوله ها بر اثر استفاده طولانی مدت ، گرفتگی لوله ها ، افزایش فشار ناگهانی در لوله های آب و غیره می باشد.

هر چند که ممکن است نیاز به تعمیر و تعویض سیستم لوله کشی به علل مختلفی که در بالا ذکر کردیم احساس شود ولی منازل قدیمی با بافت و سیستم لوله کشی فرسوده مستعد ترین مکان ها برای بروز مشکلات تاسیساتی به خصوص نشتی و ترکیدگی لوله های آب ( آب گرم ، آب سرد ) می باشند.

در این منازل لوله ها به دلیل استفاده طولانی مدت ، قرار داشتن در معرض هوای بیرون منزل به ویژه محیط های خیلی خشک و یا خیلی سرد و تأثیر گرفتن از آن دچار پوسیدگی و در نقاطی از آن دچار شکستگی و نشتی می شود که علاوه بر هدر رفت آب به مقدار قابل توجه ای( حدود ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ گالن یا به عبارت دیگر ۷٫۶ الی ۷۶ متر مکعب آب در هر سال ) سبب افزایش قیمت بهای آب مصرفی نیز می شود .

در صورتی که لوله های فرسوده به موقع تعمیر و یا تعویض نگردند ممکن است در اثر نشتی سبب به وجود آمدن لکه های نم و رطوبت در دیوار و سقف منزل خود و یا همسایگان شود که در این صورت خسارت های بیشتری را هم برای خود و هم برای همسایگان در پی خواهد داشت و آن موقع باید نسبت به رفع نم و رطوبت اقدام نمایید.

هزینه تعمیرات لوله کشی ساختمان

مشخص کردن قیمت دقیق برای تعمیرات لوله کشی کار بسیار سخت و در برخی مواقع غیرممکن است. چرا که اغلب لوله کشی ها در زیر دیوار یا کفپوش ساختمان می باشد و تا موضع پوسیدگی یا نشتی از نزدیک دیده نشود برآورد دقیق میزان خسارت کار بسیار دشواری می باشد.

اما نکته مهم این است که تعمیرات باید براساس اصول مهندسی تاسیسات باشد تا هم در هزینه لوله کشی و هم در زمان نهایت صرفه جویی بعمل آید. بدین ترتیب می توان هزینه تعمیرات لوله کشی را بحداقل رساند و رضایت کارفرما را نیز جلب نمود.

مجموعه بدادم برس با بهره مندی از این دانش و اطلاعات فنی در جهت کم کردن هزینه برای شما مالکین عزیز اهتمام خود را بخرج خواهد داد.

صفر تا صد تعمیرات و لوله کشی ساختمان با بدادم برس

لوله‌‌‌ کشی‌‌‌ ساختمان، یکی از موارد اصلی در ساختمان هاست که رعایت اصول ترفند های لوله‌کشی‌ می تواند تاثیر به سزایی در مصرف بهینه خواهد داشت. لوله کشی شامل موراد مختلفی می شود که در اکثر ساختمان ها به کار می آید. لوله کشی آب ساختمان، لوله کشی فاضلاب ساختمان، شوفاژ، گاز، استخر و … از جمله مواردی هستند که در مفهوم لوله کشی ساختمان، گنجانده می شوند.

در این مقاله به مفهوم کلی لوله‌ کشی‌ می پردازیم، که موضوعاتی مانند لوله کشی آب، لوله کشی فاضلاب و گاز را در بر می گیرد که هر یک به متخصص مربوط به خودش نیاز دارد. در این عکس لوله کشی ساختمان را مشاهده می کنید. مقالات مرتبط با ابن موضوع در زیر آورده شده است که برای دریافت اطلاعاعت بیشتر می توانید آن ها را مطالعه کنید.

تعمیرات لوله کشی ساختمان
برای اطلاع از خدمت لوله کشی آب ، مقاله ما را مطالعه کنید.

لوله کشی ساختمان با بدادم برس

خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در بدادم برس با بالاترین کیفیت انجام می شود. برای اجرای لوله کشی و نیز تعمیرات لوله کشی می توانید با خیال راحت صفر تا صد کار را به ما بسپارید. کارشناسان ما به صورت رایگان از محل شما بازدید کرده و هزینه لوله کشی را به صورت رایگان برای شما براورد می کنند.

ما دلایل خوبی برای اینکه کار تعمیر و اجرای لوله کشی ساختمان را به ما بسپارید داریم :

  • تضمین کیفیت کلیه خدمات در بدادم برس بخصوص خدمات لوله کشی آب و لوله کشی فاصلاب
  • بررسی انتقادات و پیشنهادات مشتریان جهت بهبود خدمات شرکت و رضابت بیشتر مردم
  • برآورد هزینه و بازدید از محل از ابتدای کار به صورت رایگان
  • خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز در سراسر تهران
  • بهره مندی از بهترین تعمیرکاران و لوله کش ساختمان
  • مشاوره رایکان درباره مشکل لوله مشی ساختمان
  • بررسی رضایتمندی مشتریان پس از انجام کار
  • دریافت کمترین اجرت ممکن از مشتریان
  • سرویس دهی در ۲۴ ساعت شیانه روز
  • ایاب و ذهاب رایگان
برای اطلاع از خدمت لوله کشی فاضلاب ، مقاله ما را مطالعه کنید.

بهترین لوله کش ساختمان چه کسی است ؟

بهتربن لوله کش ساختمان کسی است که با انواع لوله ها و کاربرد آن ها آشنایی داشته باشد و بداند برای هر کار از چه لوله ای باید استفاده کند. لوله کش های بدادم برس همگی در زمینه لوله‌کشی‌ساختمان، لوله کشی آب ، لوله‌کشی فاضلاب تخصص دارند و دوره های مربوطه را پشت سر گذاشته اند.

با اطمینان خاطر می توانید از لوله کش های ما برای کلیه لوله کشی آب و لوله کشی فاضلاب ساختمان کمک بگیرید. کیفیت بالای خدمات نتیجه بهره مندی از این لوله کش های مجرب و فنی است.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 9 میانگین: 5]