داکت اسپلیت

سرویس، نصب، راه اندازی و تعمیر انواع داکت اسپلیت یکی دیگر از انواع خدمات مجموعه بدادم‌برس است که جهت رفاه حال همشهریان عزیر از طرف مجموعه بدادم‌برس ارائه می‌شود. ما در این مجموعه مهمترین وظیفه خود را بر سه اصل زیر استوار کرده‌ایم:

اولین اصل، ارائه خدمات با بهترین و بالاترین کیفیت می‌باشد.

دومین اصل، وفای به عهد و خوش قولی مجموعه بدادم‌برس است. به بیان دیگر تمام سعی و تلاش مجموعه بدادم‌برس بر این اصل استوار است تا به عهد و پیمان خود وفا کرده و نسبت به این امور حساس بوده تا در سریع‌ترین زمان ممکن تعهدات خود را برای شما همشهریان عزیز انجام دهیم.

سومین و مهمترین اصل این است که تحت هر شرایطی رضایت مشتریان که ولی نعمتان ما هستند را مدنظر قرار داده و آن ها را برآورده کنیم.

مجموعه بدادم برس بر اساس این سه اصل طرح ریزی شده و تمام کارکنان آن موظف به رعایت این اصول اساسی و مهم هستند.

توضیحات فنی پیرامون دستگاه رادیاتور:

داکت اسپلیت نیز یکی دیگر از انواع وسایل سرمایشی می‌باشند که جهت تامین گرمای مورد نیاز محیط داخلی ساختمان‌ها و همچنین تامین آب گرم مصرفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. داکت اسپلیت‌ها از لحاظ ظرفیت و قدرت سرمایشی در مدل‌های متعددی در بازار موجود می‌باشند. این دستگاه‌ها با توجه به مستقل بودن، اشغال فضای کم، ایمنی بالا و مصرف سوخت کم نسبت به سیستم های گرمایشی مرکزی مورد توجه واقع هستند. به منظور برطرف کردن مشکلات ناشی از مشعل می‌توانید مقالات وبسایت بدادم‌برس در مورد رادیاتور را مطالعه نمایید.